PASLAUGOS

Fiziniams asmenims

Jeigu susiduriate su rimtais sunkumais grąžindami paskolas, bankas su Jumis nutraukė kreditavimo sutartį, gavote raštą iš antstolių ir jaučiatės nebepajėgūs patys išspręsti savo finansines bėdas, mes:

 • Skundžiame antstolių veiksmus;
 • Stabdome varžytines;
 • Ruošiame dokumentus, reikalingus fizinio asmens bankroto bylai iškelti;
 • Parenkame tinkamiausią bankroto administratorių lanksčiam bendradarbiavimui;
 • Prireikus ruošiame procesinius dokumentus (ieškinius, atsiliepimus į ieškinius, prašymus, skundus ir kt.).
 • Pasirūpiname tinkamu atstovavimu.

Fizinio asmens bankrotas

Pasinaudojimas fizinio asmens bankroto galimybe suteikia progą fiziniam asmeniui pradėti finansinį gyvenimą iš naujo. Fizinio asmens bankrotas gali būti inicijuojamas paties asmens, jei jis yra nemokus, t. y. nebegali įvykdyti savo skolinių įsipareigojimų, kurių mokėjimo terminai yra suėję, ir skolų suma viršija 25 MMA Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtinta minimali mėnesinė alga nuo 2024 m. sausio 1 d. 924 eurų (nuo 2024 m. sausio 1 dienos 25 x 924 =23100 eurų).

Bankrutuoti leidžiama fiziniam asmeniui, kuris yra sąžiningas ir nėra sudaręs jokių kreditorių teisėtus interesus pažeidžiančių sandorių. Bankrutuoti ketinančio asmens nemokumas negali būti atsiradęs dėl žalingų įpročių.

Šiame garso įraše – teisėjos komentaras apie fizinių asmenų bankroto procedūrą.

Dėmesio! Nuo 2016 m. sausio mėn. 1 dienos atsiradę pasikeitimai: nustatoma bankroto proceso trukmė yra trys metai. Įstatymu taip pat suteikiamos galimybės išsaugoti įkeistą turtą, sudarant susitarimą su įkaito turėtoju ir (ar) hipotekos kreditoriumi.

Sėkmingai pasibaigus fizinio asmens bankroto procesui visi likę nepatenkinti kreditorių reikalavimai yra nurašomi.

Konsultacijų metu supažindinsime Jus su teigiamais ir neigiamais fizinio asmens bankroto aspektais. Kartu priimsime teisingiausią ir Jums palankiausią sprendimą!

Juridiniams asmenims

 • RESTRUKTŪRIZACIJA
 • BANKROTAS
 • SKOLŲ SUPIRKIMAS

Įmonių restruktūrizacija

 • Ar Jūsų įmonė turi nuolatinių arba laikinų finansinių sunkumų?
 • Ar nepaisant finansinių problemų Jūs norite išsaugoti ir plėtoti savo įmonės veiklą?
 • Jūsų kreditoriai nori bendradarbiauti ir padėti Jums apsaugoti įmonę nuo bankroto?

Jeigu į visus šiuos klausimus atsakėte teigiamai, Jums galėtų padėti įmonės restruktūrizacija. Užsiregistruokite pirmai nemokamai konsultacijai! Jos metu, mūsų įmonės teisininkai supažindins Jus su galiojančia tvarka ir šios procedūros taikymo galimybėmis.

Jei esate suinteresuoti nenutraukti įmonės veiklos, nors ir susiduriate su rimtais finansiniais sunkumais, įmonės restruktūrizacija yra puiki išeitis. Tokiu būdu, pasitelkdami kreditorių pagalbą bei taikydami ekonomines, technines, organizacines ir kitas priemones, Jūs toliau plėtosite savo įmonės veiklą, išsaugosite ją ir sumokėsite skolas. Mes galime Jums padėti!

Kada galima įmonės restruktūrizacija?

Remiantis Lietuvos Respublikos įmonių restruktūrizavimo įstatymu, restruktūrizavimo tikslas yra sudaryti sąlygas juridiniams asmenims, turintiems finansinių sunkumų ir nenutraukusiems ūkinės komercinės veiklos, išsaugoti ir plėtoti šią veiklą, sumokėti skolas ir išvengti bankroto. Restruktūrizavimo sąlygos yra šios:

 • įmonė turi finansinių sunkumų arba yra reali tikimybė, kad jų turės per artimiausius 3 mėnesius;
 • įmonė nėra nutraukusi veiklos;
 • įmonė nėra bankrutuojanti ar bankrutavusi;
 • įmonė įsteigta ne mažiau kaip prieš 3 metus iki pareiškimo teismui dėl įmonės restruktūrizavimo bylos iškėlimo pateikimo dienos;
 • nuo teismo sprendimo baigti arba nutraukti įmonės restruktūrizavimo bylą, nes nebuvo pateiktas restruktūrizavimo planas, visi kreditoriai atsisakė savo reikalavimų ar restruktūrizuojama įmonė anksčiau, negu buvo nustatyta restruktūrizavimo plane, patenkino visų kreditorių reikalavimus, įsiteisėjimo dienos praėjo ne mažiau kaip 5 metai.

Paslaugos

Kadangi restruktūrizavimo procese labai svarbus kreditorių vaidmuo, prireikus mes suteiksime Jums patikimo tarpininko paslaugas. Mūsų komanda atsakingai parengs įmonės restruktūrizavimo plano metmenis, kartu aptarsime/įvertinsime įvairias priemones, būtinas sėkmingam ir tolesniam įmonės egzistavimui, Ir svarbiausia, mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią restruktūrizavimo adminstratorių, kad visi drauge eitume vieno tikslo – išsaugoti Jūsų įmonę ir atsikratyti skolų naštos – link.

Jei nesate tikri, ar Jūsų įmonę galėtų išgelbėti restruktūrizacija, užsirašykite konsultacijai. Aptarę visas galimybes, kartu priimsime teisingiausią sprendimą! Pirmoji konsultacija yra nemokama.