APIE MUS

Esame specialistų komanda, ne vienerius metus teikianti teisines paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Nors mūsų būstinė įsikūrusi Vilniuje, mes dirbame visoje Lietuvoje. Didžiuojamės, kad savo darbu nusipelnėme klientų pasitikėjimo ir jie žino, jog atsakysime į visus kylančius klausimus.

Bendrovės specializacija – fizinio asmens bankrotas. Mes padedame finansinių sunkumų turinčiam gyventojui iškelti fizinio asmens bankroto bylą ir tokiu būdu atsikratyti skolos. Savo klientams suteikiame išsamią informaciją apie tai, kas jo laukia viso bankroto proceso metu. Jus konsultuos mūsų komandoje dirbantys teisininkai, puikiai susipažinę su fizinio asmens bankroto administravimo procesu. Daugelis jų yra dirbę bankroto administravimo įmonėse, kur įgijo praktinės fizinio asmens bankroto administravimo patirties.

Į mūsų teikiamų paslaugų paketą taip pat įeina ir tinkamiausio bankroto administratoriaus parinkimas lanksčiam bendradarbiavimui. Kodėl tai svarbu? Bankroto administratorius vykdo visą procedūrą, tad su juo bankrtuojančiam asmeniui tenka bendrauti viso bankroto proceso metu.

Mes taip pat turime daug patirties skundžiant neteisėtus antstolio veiksmus. Šią paslaugą teikiame ne tik bankrutuojantiems fiziniams asmenims. Savo klientams padedame apginti pažeistas jų teises, kai antstolis netinkamai atlikto turto vertinimą parduodant turtą iš varžytnių, ar buvo pažeista teisės siūlyti areštuoto turto pirkėją ir kita.

Čia paminėtos tik populiariausios mūsų paslaugos privatiems asmenims. Visą paslaugų sąrašą rasite mūsų puslapyje „Fiziniams asmenims“. Prireikus teikiame ir kitokias teisines paslaugas – užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mes teikiame teisines paslaugas ir juridiniams asmenims. Įmonėms, patiriančioms nuolatinius ar tik laikinius finansinius sunkumus, padedame priimti palankiausią sprendimą, nulemsiantį tolesnę įmonės ateitį, ir atsikratyti skolos. Konsultuojame restruktūrizacijos ir įmonių bankroto klausimais, superkame įmonių skolas. Atstovaudami kliento interesus, jei įmanoma, visada stengiamės išsaugoti tolesnę įmonės veiklą.

Pradėkite savo naują finansinį gyvenimą su neskolingas.lt komanda. Būtinai atsakysime į Jums kylančius klausimus ir pasiūlysime palankiausius sprendimus.

Galbūt dabar tai atrodo nerealu, bet skolos gali likti praeityje ir naujus finansinius sprendimus priimsime vadovaudamiesi savo poreikiais, o ne kreditorių reikalavimais.